loader

O nás

Služby našej firmy môžete využiť pri organizovaní svadby, oslave narodenín a rôznych rodinných či firemných podujatí.

Ponúkame viac ako 25 druhov krájaných zákuskov za rovnakú cenu. Rezy majú 50g a na porovnanie s inými výrobcami stačí len 15 kusov a výslužková krabica je plná! Pri výrobe zákuskov a tort vychádzame z tradičných receptúr, ale pri požiadavke zákazníka vieme vyhotoviť aj výrobky s modernými príchuťami. Vysoký podiel práce šikovných a skúsených cukrárok a prísny výber surovín sú istou zárukou kvality výrobkov a tým aj spokojnosti zákazníka. Zákusky a torty vyrábame na základe tradičných receptúr z prírodných produktov vysokej kvality.

Každá naša torta je originálny výrobok vyrobený podľa Vášho priania. Môžete si vybrať tvar torty, plnku, výzdobu, ovocie a pod. Torty zhotovíme aj podľa predstavy zákazníkov, fotografie, nákresu. Pri výbere zákuskov, prípadne torty na rôzne príležitosti Vám ochotne poradíme. Na torty máme v ponuke rôzne ozdoby ako marcipánové figúrky, klasické sviečky, prípadne v tvare čísla, ohňostroj a jedlé obrázky.

Pri väčších objednávkach na oslavy, svadby a iné firemné podujatia vieme poskytnúť výraznú zľavu. Na základe dohody zabezpečíme dovoz chladiarenskými vozidlami. Takto zabezpečíme, aby torty a záskusky objednané od nás dorazili k Vám chutné a čerstvé! Stačí vopred zavolať, dohodnúť si podmienky a my sa pokúsime splniť všetky Vaše predstavy. Presne dohodnutý počet objednaných zákuskov Vám namixujeme tak, aby si každý našiel na slávnostnom stole svoje obľúbené. V prípade individuálneho výberu druhov nás prosím kontaktujte.

Naše výhody

Používame len kvalitné prírodné suroviny a pravé ovocie
Zákusky a torty sú vždy čerstvé, vyhotovujú sa v deň odberu
Ponúkame pre Vás výhodné cenové podmienky
Používane len prírodné farbivá
Dovoz chladiarenským autom, aby naše zákusky a torty zachovali svoju kvalitu

Pri výrobe zákuskov a tort vychádzame z tradičných receptúr, ale pri požiadavke zákazníka vieme vyhotoviť aj výrobky s modernými príchuťami. Prísne dodržiavanie zásad hygieny pri skladovaní, výrobe, manipulácii a pravidelné laboratórne rozbory výrobkov sú samozrejmosťou. Individuálny prístup ku každému zákazníkovi zabezpečí i pre Vás 100 percentnú spokojnosť. Krémy a plnky sú varené, ľahké s minimálnym podielom tuku. Korpusy pečieme z múky a vajec.

Informačný formulár

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Adresa

  Telefón

  Typ podujatia (povinné)

  SvadbaIné rodinné podujatieFiremné podujatie

  O aké produkty máte záujem (povinné)

  TortyKlasické zákuskyŠľahačkové zákuskySlané výrobkyTrvanlivé balené výrobky

  Približný počet osôb na podujatí (povinné)

  Dátum uskutočnenia podujatia:

  Bližšia špecifikácia Vašich požiadaviek

  Zadaním svojich osobných údajov súhlasím s ich spracovaním. Údaje budú použité výlučne na vypracovanie cenovej ponuky v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Každý kto príde do kontaktu s týmito údajmi v našej spoločnosti, je viazaný povinnosťou zachovať mlčanlivosť a dodržiavať všetky zákonné predpisy v oblasti ochrany osobných údajov.