loader

Svadobné torty

Svadobné torty sú jedným z najkrajších ozdôb svadobného stola. Naše torty nielen vyzerajú chutne a lákavo, ale aj vynikajúco chutia. Z toho dôvodu, pri výrobe svadobných tort používame najkvalitnejšie prírodné suroviny a čerstvé ovocie. Torty sú plnené ľahkým, vareným krémom s minimálnym podielom tuku, korpusy pečieme z múky a vajec. Okrem svadobných tort, ktoré sú uvedené, sme schopní pre Vás vyhotoviť tortu presne podľa vašich predstáv.

Tvar, veľkosť a chuť torty sa dohodne vždy pri konkrétnej objednávke. Torty vieme vyhotoviť s rôznymi príchuťami: čokoládová, karamelová, ovocná, punčová, nugátová, tvarohová, šľahačková, oriešková, vanilková, orechová, parížska, sacherova,čokoládovo-kokosová,dobošová a mnoho iných. Naše torty sa kráse nevesty nevyrovnajú, ale určite budú neprehliadnuteľnou a chutnou ozdobou svadobného stola. Ak hľadáte kvalitu, individuálny prístup za prijateľné ceny, potom sme tá najlepšia voľba.

Ostatné torty

Chcete prekvapiť svojho blízkeho nielen krásnym ale aj chutným darčekom? Či už je tá príležitosť akákoľvek, naše torty sú to najlepšou voľbou. Rozmýšľate ako spraviť narodeniny svojho dieťaťa nezabudnuteľnými? Našimi detskými tortami určite rozžiarite tvár vášho dieťaťa.

Chystáte sa na firemnú oslavu a stôl chete ozdobiť exkluzívnou tortou? Torty pre firemné a rodinné slávnosti pre Vás vyhotovíme akéhokoľvek tvaru, veľkosti a chuti. Veľkosť a tvar torty vieme prispôsobiť aj počtu účastníkov slávnosti alebo podujatia. Zavolajte, alebo napíšte nám a dohodneme všetky potrebné detaily.