loader

Aktuality

2018
27
sep

Modernizácia pomocou EU

Zvýšenie konkurencieschopnosti a rastu spoločnosti ERVIN cukrárska výrobňa spol. s r.o.  

2016
30
jún

Vis Vitalis Cukráreň

Sme výhradným dodávateľom zákuskov pre novú cukráreň v Trsticiach – Vis Vitalis Cukráreň. Viac info:

30
jún

RIKI minipalacinky

Opätovne sme spustili výrobu našich mini palaciniek. Avšak s úplne novým, atraktívnejším dizajnom a názvom!

Chcela som sa Vám dodatočne poďakovať na chutné koláčiky a tortu! Hostia veľmi chválili. Torta bola nádherná, presne ako na obrázku. ĎAKUJEME, že aj vy ste nám spríjemnili náš svadobný deň… Sme radi, že sme si Vás vybrali a určite Vás budeme odporúčať ďalej. Nech sa Vám stále darí!

S pzdravom,

Klaudia Rakyta

Touto cestou sa Vám chceme poďakovať za skvelé zákusky, ktoré boli nielen veľmi chutné, ale aj vzhľadovo veľmi pekné a pestré. Svadobné torty, ktoré sme si u Vás objednali nám proste vyrazili dych. Boli prekrásne, veľmi chutné a zožali obrovský úspech. Želáme Vám veľa spokojných zákazníkov, určite v budúcnosti ešte Vaše služby využijeme a  budeme Vás odporúčať aj našim známym. Ešte raz ďakujeme

S pozdravom,

Katarína Morvaiová

Napíšte nám!

    Meno

    Email

    Správa

    Zadaním svojich osobných údajov súhlasím s ich spracovaním. Údaje budú použité výlučne na komunikáciu v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Každý kto príde do kontaktu s týmito údajmi v našej spoločnosti, je viazaný povinnosťou zachovať mlčanlivosť a dodržiavať všetky zákonné predpisy v oblasti ochrany osobných údajov.